• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем хіміка
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 травня 2019 року о 09:01

  Шановні працівники хімічної та нафтохімічної промисловості!


  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем хіміка!

  Хімічна індустрія є важливою галуззю вітчизняної промисловості, яка значною мірою впливає на макроекономічні показники, а хімічні підприємства часто є бюджетоутворюючими для ряду міст. Від стану справ у галузі залежить добробут тисяч українських родин і ситуація в національній економіці загалом.

  Тому надзвичайно приємно відзначити позитивну динаміку виробництва та зростання конкурентоспроможності вітчизняної хімічної продукції на європейському та світовому ринку. Розуміючи стратегічну важливість галузі, Уряд здійснює заходи для підвищення інвестиційної привабливості хімічної індустрії України. Нашою стратегічною метою є не лише нарощування потужностей, а й добробут працівників хімічної промисловості.

  Будь-які успіхи були б неможливими без високого професіоналізму тисяч працівників хімічної промисловості. Висловлюю подяку за складну і кваліфіковану працю, яка часто пов’язана з небезпечними умовами виробництва. Бажаю Вам міцного здоров’я, матеріального благополуччя і родинної злагоди!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                            Володимир ГРОЙСМАН 


  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем хіміка