• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем фізичної культури і спорту
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 вересня 2018 року о 09:00

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем фізичної культури і спорту!

  Фізичне виховання є обов’язковим елементом освітньої системи будь-якої держави, а фізична культура – неодмінним показником гармонійного розвитку особистості. Суспільство, у якому належно розвинута галузь фізичної культури і спорту, безумовно, є більш розвинутим та має кращі перспективи, ніж суспільство, у якому спорту не приділяється належної уваги.

  В Уряді розуміють важливість належного фінансування, розвитку та популяризації фізичної культури та спорту на всіх рівнях – від шкільних гуртків до національних та олімпійських збірних нашої країни. Задля досягнення максимального ефекту популяризація спорту має здійснюватися в комплексі з іншими заходами, що передбачають підвищення рівня та якості життя населення.

  Особливу увагу ми приділяємо паралімпійському спорту, адже саме в такий спосіб отримують можливість самореалізації наші захисники на сході, які під час бойових дій здобули незворотні фізичні ушкодження різного ступеня. Паралімпійські збірні України, які регулярно здобувають найвищі місця на найпрестижніших світових змаганнях, є нашою гордістю, адже вони показують усьому світові незламність духу наших громадян, їх жагу до перемог над супротивником, над обставинами і над самими собою.

  День фізичної культури і спорту – чудова нагода для суспільства вкотре демонструвати цінності здорового способу життя та занять спортом. Закликаю всіх громадян до активних занять будь-яким видом спорту задля здорового, якісного життя та довголіття! Бажаю всім міцного здоров’я та гармонійного фізичного розвитку!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем фізичної культури і спорту