• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра працівникам хімічної та нафтохімічної промисловості
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 травня 2018 року о 09:02


  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом — Днем хіміка!

  Хімічна галузь нашої держави робить вагомий внесок у розбудову національної економіки, задовольняючи її потреби у хімічних матеріалах, а також потреби громадян у товарах масового вжитку.

  Маючи значний виробничий і трудовий потенціал, підприємства хімічної та нафтохімічної промисловості стрімко розвиваються, освоюють та впроваджують новітні розробки та сучасні технології, забезпечують роботою українських громадян та є бюджетоформуючими осередками ряду населених пунктів України.

  Працівники підприємств хімічного комплексу завдяки відповідальному ставленню до справи, професіоналізму та набутому досвіду роблять неоціненний внесок у розвиток промислового потенціалу України.

  Висловлюю подяку всім працівникам хімічної та нафтохімічної промисловості за щоденну працю, відданість улюбленій справі, вагомий внесок в економічний та соціальний розвиток України. Бажаю Вам та Вашим родинам миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди та родинного затишку!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                                Володимир ГРОЙСМАН