• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем шахтаря
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 серпня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем шахтаря!

  Вугледобувна галузь України має значний потенціал і є надважливою для подальшого сталого розвитку економіки та промисловості. Вугільні та уранові шахти задовольняють потреби нашої країни в енергетичних ресурсах, створюють сотні робочих місць у регіонах. Вугілля є надійною основою роботи теплової генерації, яка забезпечує регулювання потужності в енергетичній системі України.

  В Енергетичній стратегії України на період до 2035 року роботу галузі окреслено як пріоритетну. Серед головних факторів подальшого розвитку галузі необхідно назвати реструктуризацію вугільного сектору, забезпечення технологічно та екологічно безпечного функціонування підприємств, запровадження технологій використання шахтного метану. Тому Уряд послідовно здійснює заходи, що сприяють зміцненню енергетичної безпеки країни та вирішенню питань вугледобувних регіонів.

  За всіма здобутками галузі стоять передусім люди – професіонали своєї справи. Шахтарська праця завжди була і є однією з найнебезпечніших професій, яку обирають мужні та відповідальні люди. Українські гірники демонструють відданість обраній професії, результативність та згуртованість у виконанні планових завдань.

  Висловлюю подяку всім шахтарям України за важку, але надзвичайно необхідну для країни працю! Бажаю професійного зростання, нових трудових звершень, віри в успіх реформ, оптимізму, добра і достатку в родинах!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                       Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем шахтаря