• In English
 • Присягу поліцейського склали 800 курсантів Національної академії внутрішніх справ, – Нацполіція
  Національна поліція України, опубліковано 11 жовтня 2019 року о 12:11

  800 курсантів Національної академії внутрішніх справ склали присягу поліцейського. Разом із ними сьогодні, 11 жовтня, клятву ліцеїста проголосили хлопці та дівчата, які в цьому році вступили до юридичного ліцею ім. Я. Кондратьєва. Привітали майбутніх поліцейських-першокурсників заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров та Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

  Сергій Гончаров наголосив, що курсанти та ліцеїсти є частиною змін, через які сьогодні проходить Національна поліція України.

  «Ви є тією складовою, яка дозволить перейти на якісно новий рівень допомоги населенню. Безпосередньо від вас залежить, як будуть сприймати і наші громадяни, і гості нашої країни державу в цілому. Насамперед, поліція – це один із основних інструментів захисту законних інтересів держави і громадян. Щодня поліцейські складають свій іспит. І там немає можливості, як у вас зараз,  скласти або перескласти. Там завжди повинна бути оцінка «відмінно». Бо кожен цей іспит – надзвичайно висока відповідальність і чиєсь життя або здоров’я. Тому вже сьогодні ви повинні бути готові», – сказав заступник Міністра внутрішніх справ.

  Голова Національної поліції України Ігор Клименко підкреслив, що сьогодні – перший день справжньої служби молодих курсантів та ліцеїстів.

  «Мабуть, кожен з вас і ваші батьки, які вас підтримали, які хотіли, щоб ви стали поліцейськими, щоб ви захищали наших громадян, права та свободи, десь в душі є справжніми романтиками. Я служу вже четвертий десяток і теж залишаюсь романтиком. Тому що вірю, що в країні має бути спокій. Головне для нас – для родини поліцейських – забезпечити безпеку, захист та права громадян. Це принципи діяльності Нацполіції. І від сьогодні це принципи діяльності кожного з вас. Захист громадян має стати пріоритетом вашої служби. Служіть так, щоб вас поважали люди, і не підведіть своїх рідних», – сказав Ігор Клименко, закликавши курсантів завжди бути чесними та сумлінними.

  Ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чернєй зауважив, що сьогодні заклад приймає 800 курсантів.

  «Ви пройшли табірний збір. І ми не приховували від вас труднощів. Зараз ми започаткували в навчальних закладах системи 6-місячну підготовку табірного збору. Також реалізується наша програма первинної підготовки, програма трирівневої моделі підготовки поліцейських», – сказав ректор НАВС.

  Під час заходу присутні вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

  Нагадаємо, лави поліції поповнили понад 400 випускників столичної академії внутрішніх справ.