• In English
 • Президент України Володимир Зеленський та Глава МОЗ Максим Степанов відкрили другу чергу нового корпусу лікарні Охматдит
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 29 липня 2020 року о 15:39

  У середу, 29 липня, Президент України Володимир Зеленський та  Глава МОЗ Максим Степанов відкрили другу чергу нового корпусу дитячої лікарні «Охматдит». Це дозволить закладу надавати повний спектр допомоги онкохворим дітям, включаючи операції з пересадки кісткового мозку. Зараз МОЗ працює над тим, щоб створювати такі проекти по всій Україні, а також над покращенням матеріальної бази медичних закладів та підвищенням зарплат медикам.

  «Відкрито шість нових відділень, це допоможе зберегти життя наших діточок. Унікальні відділення не тільки тим, що тут є найсучасніша техніка, дійсно, це був запит лікарів, дітей, професіоналів, і ми на це зреагували — найкраща сучасна техніка, яка є сьогодні у світі, вона тут є. Мені здається, що це дуже важливо», - зазначив Президент України Володимир Зеленський. 

  «Це відділення всього онкологічного профілю і пересадки, в тому числі, кісткового мозку. Те, чого потребують наші діти. Кожного року ми витрачаємо близько 1 млрд грн на лікування за кордоном наших дітей і цієї суми не вистачає, тому що лікування за кордоном в порівнянні з Україною - це завжди дорожче, інколи в декілька разів. І зараз кількість дітей, яким буде надана така медична допомога, дійсно зросте», - наголосив Міністр охорони здоров‘я України Максим Степанов.

  Завдяки введенню 2-ого пускового комплексу відкриється 6 стаціонарних відділень:
  1. відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань зі стаціонаром денного перебування;
  2. відділення інтенсивної хіміотерапії;
  3. відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань з блоком інтенсивної терапії;
  4. відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної мегадозової хіміотерапії та імунотерапії;
  5. відділення онкології з ліжками інтенсивної хіміотерапії;
   6. відділення гострої реабілітації.

  Також відкривається референс-лабораторiя з лабораторної діагностики онкогематологічних захворювань; відділ тканинного типування; кріобанк; кабінети психологів.

  Весь комплекс оновленого «Охматдиту» складе понад 67 тис. кв. м – кілька блоків, у яких будуть розміщуватися 10 сучасних хірургічних відділень, 4 відділеня онкогематологічного профілю та новостворене онкологічне відділення.