• In English
 • Презентовано Стратегічний план діяльності Міністерства освіти і науки України до 2027 року
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 11 березня 2024 року о 17:25

  Сьогодні Міністерство освіти і науки України презентувало «Стратегічний план діяльності Міністерства освіти і науки України до 2027 року».

  «Стратегічний план діяльності Міністерства освіти і науки України до 2027 року» — ключовий документ, що визначає 9 стратегічних пріоритетів та цілі відомства на найближчі роки. Документ розроблено в умовах військової агресії рф проти України, виконання зобов'язань у сфері євроінтеграції та імплементації Цілей сталого розвитку.

  Документ ґрунтується на Візії майбутнього освіти і науки, державних програмних документах та результатах публічних консультацій із залученням експертів галузей освіти та науки. Пріоритети охоплюють трансформацію змісту освіти, ролі педагогів і науковців, системи управління та освітнього простору, розбудову спроможності менеджменту.

  В основі всіх напрямів трансформацій — особистість людини. Ключова мета — створити систему освіти і науки, спрямовану на максимальне розкриття потенціалу особистості на різних етапах життя та забезпечення гнучкості до змін. Освіта стане фундаментом для розбудови економіки та людського капіталу України, а наука — синонімом інновацій і технологій для залучення інвестицій і міжнародного партнерства.

  Ознайомитися детально зі Стратегічним планом діяльності МОН до 2027 року можна за посиланням.

  Із текстом «Стратегічного плану діяльності Міністерства освіти і науки України до 2027 року» можете ознайомитися на сайті МОН.