• In English
 • Презентовано стандарти молодіжних центрів
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 19 квітня 2023 року о 21:57

  19 квітня відбулась презентація стандартів молодіжних центрів, що були напрацьовані в межах програми USAID «Мріємо та діємо».

  За дорученням Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта участь у презентації та дискусійній панелі взяла заступник Міністра Марина Попатенко.

  «Стандарти є важливим інструментом для забезпечення якості та ефективності роботи молодіжних центрів. Їх застосування, зокрема, може збільшити довіру до молодіжних центрів, сприяти тому, що робота з молоддю стане більш доступною та привабливою», — зазначила Марина Попатенко.

  Також заступник Міністра акцентувала увагу на стандарті якості, для забезпечення якого необхідні сучасні методики та технології, регулярне оцінювання результатів роботи та вдосконалення її. Важливим є і створення системи моніторингу.

  Учасники заходу обговорили впровадження стандарту серед молодіжних центрів задля того, щоб кожен простір став унікальним та адаптованим до потреб конкретної громади та молоді.

  Крім того, було розглянуто практики, спрямовані на покращення послуг та програмної роботи молодіжного центру, комунікації молодіжних просторів, а також безпекові рекомендації у період воєнного часу тощо.

  Ініціаторами проведення заходу виступили Міністерство молоді та спорту України, організація IREX та громадська організація «Молодіжна платформа».