• In English
 • Прем’єр-міністри України й Словаччини відвідали на спільному кордоні пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке»
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 листопада 2021 року о 11:21

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Словацької Республіки Едуард Геґер під час робочої поїздки в Закарпатську область відвідали пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке» на спільному українсько-словацькому кордоні.

  Денис Шмигаль і Едуард Геґер оглянули хід реконструкції наявних та будівництво нових об’єктів інфраструктури пункту пропуску «Ужгород» у пасажирському напрямку та влаштування стику доріг.

  «Реконструкція пункту пропуску «Ужгород» дозволить громадянам швидко й комфортно перетинати кордон зі Словаччиною та посилить взаємодію між нашими країнами. Наразі тривають роботи з облаштування пішохідного руху. Також передбачається модернізація й технічне переоснащення пункту пропуску», — зазначив Денис Шмигаль.

  Зокрема, на пункті пропуску «Ужгород» планується завершення реконструкції пасажирської ділянки, будівництво складу митного органу, відновлення навісів вантажного терміналу та встановлення скануючої системи для легкових автомобілів. За інформацією Держприкордонслужби, буде відкрито 8 ліній для оформлення пасажирських транспортних засобів, 2 лінії для автобусів і 2 лінії для пасажирського сполучення пішоходів. Наразі це єдиний пункт пропуску зі Словаччиною, який проводить оформлення всіх транспортних засобів і пасажирів.

  За словами Прем’єр-міністра України, на сьогодні залишається питання укладення необхідних угод зі Словаччиною, що дозволить запровадження пішохідного й велосипедного руху в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

  «Відповідний протокол перебуває на розгляді Словацької сторони. Розраховуємо на конструктивне обговорення цих питань під час наших двосторонніх зустрічей», — зауважив Денис Шмигаль.

  Очільник українського Уряду також підкреслив, що Україна зацікавлена у розвитку співробітництва зі Словаччиною в митній сфері. За його словами, одним із актуальних напрямів такої співпраці наразі є обмін інформацією між митними органами обох країн та реалізація пілотного проекту обміну попередньою інформацією.


  Прем’єр-міністри України й Словаччини відвідали на спільному кордоні пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке» Прем’єр-міністри України й Словаччини відвідали на спільному кордоні пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке» Прем’єр-міністри України й Словаччини відвідали на спільному кордоні пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке» Прем’єр-міністри України й Словаччини відвідали на спільному кордоні пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке» Прем’єр-міністри України й Словаччини відвідали на спільному кордоні пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке» Прем’єр-міністри України й Словаччини відвідали на спільному кордоні пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке» Прем’єр-міністри України й Словаччини відвідали на спільному кордоні пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке» Прем’єр-міністри України й Словаччини відвідали на спільному кордоні пункт пропуску «Ужгород — Вишнє-Нємецьке»