• In English
 • Прем’єр-міністр зустрівся з працівниками станції екстреної медичної допомоги у Білій Церкві
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 травня 2020 року о 18:24

  В рамках робочої поїздки до Київської області Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відвідав Білоцерківську станцію екстреної медичної допомоги КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

  Очільника Уряду супроводжували Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, т. в. о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін та міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий. 

  Під час візиту Денис Шмигаль ознайомився з роботою станції екстреної медичної допомоги та Центральної диспетчерської служби, обговорив з працівниками питання роботи станції та запевнив медиків, що Уряд веде роботу із забезпеченням медичних закладів необхідною технікою, обладнанням та відповідною оплатою праці. Зокрема, Денис Шмигаль поінформував, що ухвалено рішення про виділення майже 1 млрд грн на автомобілі швидкої допомоги. 

  «Кожного дня у нас нарада з Президентом, кожного дня працюємо над тим, щоб підтримати медичну галузь. Завдяки, в тому числі, і вашим зусиллям Україна йде за помірним сценарієм розвитку епідемії. Уже кілька днів поспіль у нас спостерігаються оптимістичні показники - кількість тих, хто одужав і тих, хто захворів є майже однаковою. Хотілося б таку динаміку зберегти і в подальшому, але ніхто не виключає, що буде і друга хвиля, і третя. Тому треба бути готовими», - зазначив Прем’єр-міністр.

  Також очільник Уряду проінформував присутніх, що Уряд прагне в найшвидший термін забезпечити доплати 300% від зарплати всім медикам, які працюють з пацієнтами, хворими на СOVID-19. «Ми за березень здійснили вже всі виплати, за квітень виплати підуть через НСЗУ через прямі угоди з медзакладами. Станом на вчора фактично 90% угод підписані, а по екстреній медицині – всі 100% угод. Тому в подальшому виплати мають бути вчасними», - сказав Денис Шмигаль.

  Також він розповів лікарям, що вчора Уряд погодив призначення Василя Володіна головою Київської облдержадміністрації, але найближчим часом остаточне рішення повинен ухвалити Президент. «Домашнє завдання нового керівника – приділити увагу екстреній медицині комплексно і вашій станції, зокрема», - наголосив Прем’єр-міністр.

  Прем’єр-міністр зустрівся з працівниками станції екстреної медичної допомоги у Білій Церкві