• In English
 • Прем’єр-міністр зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 квітня 2020 року о 12:45

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном. 

  Під час зустрічі у вівторок, 14 квітня, очільник Уряду подякував Пану Послу за допомогу у поверненні громадян України після закриття кордонів.

  «Вдячний Франції за допомогу у поверненні громадян України. Також сподіваюсь, що Франція не буде вживати якихось заходів до українців, які не зможуть залишити країну з об’єктивних причин», – сказав Денис Шмигаль.

  Крім того, сторони домовились про співпрацю за двома великими стратегічними напрямами. Це великі інфраструктурні проекти та проекти з відновлення Донбасу. Зокрема, йдеться про будівництво заводу з очищення води в Маріуполі.

  «Українська сторона буде максимально сприяти та виконає всі умови, необхідні для реалізації цього проекту», – зазначив Денис Шмигаль.

  Інший проект стосується виробництва локомотивів. В рамках цієї програми саме українські підприємства можуть стати частиною великого виробничого ланцюга.

  «Вдячний владі Франції, яка розробила і висловила готовність фінансувати цей проект. За цей жест політичної та економічної підтримки», – сказав Прем’єр-міністр України.

  Одним з аспектів цієї програми може стати виділення Францією 100 млн євро на модернізацію залізничних ділянок, рухомого складу тощо.

  Очільник Уряду та Пан Посол також обговорили співпрацю в енергетичній галузі.

  Під час зустрічі було домовлено про проведення найближчим часом онлайн-засідання для обговорення реалізації цих ініціатив.

  Прем’єр-міністр зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні