• In English
 • Прем’єр-міністр: З керівництвом ЄС обговорили скасування плати за роумінг та включення України в єдиний європейський платіжний простір
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 грудня 2021 року о 13:10

  Країни Асоційованого тріо та ЄС обговорили можливість скасування плати за роумінг. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю телеканалу «ДОМ».

  30 листопада відбувся робочий візит до Брюсселя в межах ініціативи Асоційоване тріо Глави Уряду України Дениса Шмигаля, Прем’єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі та очільника Уряду Молдови Наталії Гавріліце.

  За словами Прем’єр-міністра України, з керівництвом Європейського Союзу, серед іншого, обговорювалися питання, які стосуються кожної людини.

  «Наприклад, ми обговорювали можливість скасування плати за роумінг для наших громадян, або включення наших держав у єдиний європейський платіжний простір, коли не потрібно буде платити величезні кошти за переказ євро між нашими країнами», — відзначив очільник українського Уряду.

  Як підкреслив Денис Шмигаль, реалізація цих ініціатив дасть миттєвий ефект, який відчує кожна людина.

  Прем’єр-міністр: З керівництвом ЄС обговорили скасування плати за роумінг та включення України в єдиний європейський платіжний простір