• In English
 • Прем’єр-міністр вшанував пам’ять воїнів, які загинули 20 січня за незалежність України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 січня 2022 року о 10:37

  За участі Президента України Володимира Зеленського відбулася церемонія вшанування пам’яті українських військових, які загинули в цей день за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

  Участь у заході, що відбувся 20 січня на території Міністерства оборони, взяли також Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, Міністр оборони Олексій Резніков і керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

  Під час церемонії було оголошено імена 54-х полеглих захисників України. Серед них — 51 воїн, що загинув 20 січня 2015 року, обороняючи Донецький аеропорт.

  «Бої за Донецький аеропорт вкотре показали, що сила духу українців сильніша за бетон та російську зброю, а захисників терміналів по праву називають «кіборгами», — вшанував пам’ять захисників Денис Шмигаль.

  Учасники заходу на знак пошани до полеглих воїнів поклали квіти до Дзвону пам’яті.

  Прем’єр-міністр вшанував пам’ять воїнів, які загинули 20 січня за незалежність України Прем’єр-міністр вшанував пам’ять воїнів, які загинули 20 січня за незалежність України Прем’єр-міністр вшанував пам’ять воїнів, які загинули 20 січня за незалежність України Прем’єр-міністр вшанував пам’ять воїнів, які загинули 20 січня за незалежність України Прем’єр-міністр вшанував пам’ять воїнів, які загинули 20 січня за незалежність України Прем’єр-міністр вшанував пам’ять воїнів, які загинули 20 січня за незалежність України Прем’єр-міністр вшанував пам’ять воїнів, які загинули 20 січня за незалежність України Прем’єр-міністр вшанував пам’ять воїнів, які загинули 20 січня за незалежність України