• In English
 • Прем’єр-міністр України подякував Послу Японії за посилення співробітництва між країнами
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 вересня 2021 року о 11:53

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 23 вересня провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі, який завершує дипломатичну місію. 

  Очільник Уряду подякував пану Послу за особисті зусилля, спрямовані на зміцнення дружніх відносин та посилення співробітництва між Україною та Японією в усіх сферах. 

  «Наша активна взаємодія надала важливого імпульсу подальшому всебічному розвитку відносин між обома країнами», — підкреслив Денис Шмигаль. 

  Прем’єр-міністр висловив вдячність Японії за участь в інавгураційному саміті Кримської платформи та за приєднання до спільної Декларації її учасників. 

  «Ми цінуємо фінансову та гуманітарну допомогу Уряду Японії, а також зусилля, спрямовані на підтримку демократичних реформ у нашій державі, відновлення постраждалих від збройної агресії РФ східних регіонів та підтримку внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України», — зазначив Глава Уряду. 

  Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі запевнив, що Японія продовжить активно підтримувати суверенність і територіальну цілісність України.

  Прем’єр-міністр України подякував Послу Японії за посилення співробітництва між країнами Прем’єр-міністр України подякував Послу Японії за посилення співробітництва між країнами Прем’єр-міністр України подякував Послу Японії за посилення співробітництва між країнами