• In English
 • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та очільники урядів Грузії та Молдови проведуть зустрічі з керівництвом Європейського Союзу
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 листопада 2021 року о 11:04

  Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у вівторок, 30 листопада, у Брюсселі провів координаційну зустріч із керівниками урядів Грузії та Молдови — Іраклієм Гарібашвілі та Наталією Гавріліце.

  Прем'єр-міністри країн Асоційованого тріо перебувають у Брюсселі. Заплановані зустрічі із Президентом Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляєн, Президентом Європейського Парламенту Давідом Сассолі та Президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем.

  Напередодні візиту у Брюссель Денис Шмигаль дав інтерв’ю виданню Politico, де наголосив на тому, що Україна й надалі рухатиметься до членства в ЄС, зокрема через поступову інтеграцію до європейських ринків. За словами Прем’єр-міністра, така інтеграція стосується сфери енергетики, цифрових ринків, торгівлі, синхронізації українського «зеленого курсу» з європейським.

  Крім того, очільник Уряду України підкреслив важливість української газотранспортної системи для енергетичної безпеки ЄС та відзначив, що Україна може забезпечити сховища для стратегічного запасу природного газу європейських країн.

  Також Денис Шмигаль проведе зустрічі з Віце-президентом Європейської Комісії Марошем Шевчовічем та Високим Представником ЄС Жозепом Боррелем.


  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та очільники урядів Грузії та Молдови проведуть зустрічі з керівництвом Європейського Союзу Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та очільники урядів Грузії та Молдови проведуть зустрічі з керівництвом Європейського Союзу Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та очільники урядів Грузії та Молдови проведуть зустрічі з керівництвом Європейського Союзу Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та очільники урядів Грузії та Молдови проведуть зустрічі з керівництвом Європейського Союзу