• In English
 • Прем’єр-міністр у День Соборності України взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 січня 2022 року о 11:18

  З нагоди Дня Соборності України за участі Президента України Володимира Зеленського відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника видатному державному діячеві, Президенту УНР Михайлу Грушевському.

  У заході також взяли участь Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук і керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

  «Єдина й соборна Україна — така мрія мільйонів українців утілилась рівно 103 роки тому на Софійській площі в Києві. Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки увінчав столітні прагнення нашого народу жити в неподільній незалежній державі. Ця подія крізь роки нагадує нам про силу національного єднання та про те, на які звершення спроможні українці, коли вони разом», — привітав із Днем Соборності України Прем’єр-міністр.

  Прем’єр-міністр у День Соборності України взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському Прем’єр-міністр у День Соборності України взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському Прем’єр-міністр у День Соборності України взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському Прем’єр-міністр у День Соборності України взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському Прем’єр-міністр у День Соборності України взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському Прем’єр-міністр у День Соборності України взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському