• In English
 • Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 січня 2022 року о 15:51

  За ініціативи Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 19 січня в будівлі Кабінету Міністрів працюють мобільні бригади щеплення проти COVID-19. 

  Прем’єр-міністр разом із членами Уряду отримали бустерну дозу вакцини. Також мобільні бригади вакцинували усіх охочих працівників Секретаріату Кабінету Міністрів.

  «Цього місяця українці отримали змогу зробити щеплення бустерною дозою вакцини. Сьогодні після засідання вакцинувались члени Уряду. Ми з міністрами своїм прикладом закликаємо всіх українців робити щеплення: як базовими двома дозами, так і додатковою», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду наголосив, що вакцинація допомагає захиститися від COVID-19, зокрема від нового штаму «Омікрон», та знижує ризик смерті від вірусу в десять разів.

  Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19 Прем'єр-міністр та члени Уряду отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19