• In English
 • Прем’єр-міністр: Рішення комісії ТЕБ та НС має не допустити подальшого поширення COVID-19 в Івано-Франківській області
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 лютого 2021 року о 17:34

  З 26 лютого в Івано-Франківській області буде запроваджений червоний рівень епідемічної небезпеки та посилені обмежувальні заходи.

  Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося 23 лютого під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

  «Ситуація в Івано-Франківській області на сьогодні залишається напруженою і не покращується як в частині зайнятості ліжок, так і в частині захворілих та госпіталізованих. Ми маємо досвід ізоляції областей на початку пандемії, що призупинило розповсюдження хвороби. Тож маємо ухвалити зважене й правильне рішення, яке не допустить подальшого загострення ситуації», — зазначив Прем’єр-міністр.

  За словами заступника Міністра охорони здоров’я — головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в Івано-Франківській області від початку року щотижнева  кількість нових випадків захворювання на COVID-19 збільшилась у 6 разів, а за останній тиждень приріст становить 30%.

  «Рівень госпіталізації протягом останнього тижня удвічі перевищує встановлений Кабінетом Міністрів показник (60 осіб на 100 000 населення). Івано-Франківська область залишається єдиною областю в Україні, де заповненість ліжок із киснем перевищує 50% навіть з урахуванням додатково розгорнутих ліжок», — відзначив Віктор Ляшко.

  Головний державний санлікар додав, що попри один з найвищих показників забезпеченості ліжок по країні, в Івано-Франківській області реанімаційні ліжка зайняті на 82%, а майже в половині лікарень — на 100%.

  У зв’язку з цим державна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення запровадити з 00 годин 00 хвилин 26 лютого червоний рівень епідемічної небезпеки з тими обмеженнями, що передбачаються чинною постановою №1236. Додатково до цих обмежень буде заборонена посадка та висадка пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них.

  Очільник Уряду дав доручення голові Івано-Франківської облдержадміністрації організувати контрольно-пропускні пункти на в’їздах-виїздах на території області та забезпечити залучення медичних працівників для проведення температурного скринінгу, опитування осіб щодо наявності у них респіраторних симптомів, чергування бригади екстреної медичної допомоги, працівників Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  Прем’єр-міністр: Рішення комісії ТЕБ та НС має не допустити подальшого поширення COVID-19 в Івано-Франківській області Прем’єр-міністр: Рішення комісії ТЕБ та НС має не допустити подальшого поширення COVID-19 в Івано-Франківській області Прем’єр-міністр: Рішення комісії ТЕБ та НС має не допустити подальшого поширення COVID-19 в Івано-Франківській області