• In English
 • Прем'єр-міністр провів нараду з питань цифрової трансформації
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 травня 2020 року о 12:16

  За результатами наради було ініційовано створення цифрового Уряду та означено терміни подання міністерствами кандидатур на посади заступників Міністрів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. 

  7 травня під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля за участі Віце-прем'єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та інших членів Уряду відбулася нарада з обговорення актуальних питань цифрової трансформації.

  Денис Шмигаль наголосив, що ситуація, яка виникла у зв'язку з поширенням пандемії, підштовхнула країну до максимального переходу в цифрове поле.

  «Я особисто гарантую політичну волю нашого Уряду до цифрової трансформації. У цьому перспектива розвитку країни та шлях до подолання корупції. Тому що цифровізація дає можливості прибирати корупційні ризики з усіх рівнів, від найвищого до рівня надання адміністративних послуг в найвіддаленішому регіоні», – сказав очільник Уряду.

  Задля цього Прем’єр-міністр доручив у двотижневий строк ввести в усіх міністерствах, де цього ще не відбулося, посаду заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

  Крім того, у місячний строк мають бути внесені на розгляд Прем’єр-міністра України в установленому порядку пропозиції щодо кандидатур на цю посаду.

  «У програмі Президента чітко прописано, що держава має змінитися, стати комфортною та якісною. Але водночас має бути надійною та ефективною в частині надання послуг державою», – підкреслив Денис Шмигаль.

  Прем'єр-міністр провів нараду з питань цифрової трансформації Прем'єр-міністр провів нараду з питань цифрової трансформації