• In English
 • Прем’єр-міністр поклав квіти до пам’ятника Грушевському з нагоди Дня Соборності України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 січня 2021 року о 10:07

  З нагоди Дня Соборності України 22 січня за участю Президента України Володимира Зеленського відбулася церемонії покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському.

  У заході також взяли участь Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков та керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

  Учасники церемонії поклали квіти до підніжжя пам’ятника Михайлу Грушевському та вшанували пам’ять державного діяча, під головуванням якого Українська Центральна Рада 22 січня 1918 року проголосила УНР «незалежною, вільною суверенною державою українського народу».

  «Проголошення IV Універсалу у 1918 році та Акту злуки у 1919 році стали основоположними подіями для формування незалежної, соборної України. Українці показали яскравий приклад демократичного об’єднання та довели, що національна єдність є рушійною силою успішного спротиву зовнішньому агресору», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр поклав квіти до пам’ятника Грушевському з нагоди Дня Соборності України Прем’єр-міністр поклав квіти до пам’ятника Грушевському з нагоди Дня Соборності України