• In English
 • Прем’єр-міністр під час урочистостей з нагоди Дня рятівника: Сильна ДСНС - безпека для кожного громадянина
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 вересня 2018 року о 11:45

  Сильна і забезпечена Служба з надзвичайних ситуацій - гарантований порятунок для кожного, хто потрапив у небезпеку. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час урочистостей з нагоди прийдешнього Дня рятівника.

  "Рятівники завжди прийдуть, аби запобігти і врятувати. Якщо подивимося на цифри, то за 4 роки підрозділи ДСНС врятували понад 17 тис. людей. В суспільстві ви маєте повагу і авторитет", - підкреслив Володимир Гройсман.

  Глава Уряду наголосив, що зараз завдання влади - забезпечити рятувальників. І це завдання виконується. Так, бюджет служби збільшено втричі, службовцям передано 204 квартири, мінімальна зарплата в Службі з наступного року зросте до 9 тис. грн.

  Глава Уряду вшанував пам'ять рятувальників, що загинули під час виконання обов'язків, у тому числі на Донбасі. 

  "Всім, хто несе службу сьогодні, бажаю добра і повертатися додому живими і здоровими. Українці засвідчують вам свою повагу", - сказав Глава Уряду.

  Фотогалерея

  Прем’єр-міністр під час урочистостей з нагоди Дня рятівника: Сильна ДСНС - безпека для кожного громадянина Прем’єр-міністр під час урочистостей з нагоди Дня рятівника: Сильна ДСНС - безпека для кожного громадянина Прем’єр-міністр під час урочистостей з нагоди Дня рятівника: Сильна ДСНС - безпека для кожного громадянина