• In English
 • Прем’єр-міністр Олексій Гончарук представив нового Голову Держгеонадр
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 листопада 2019 року о 10:33

  Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Державної служби геології та надр  Романа Опімаха.

  «Надрокористування — одна з найбільш корумпованих сфер у нашій країні. У суспільства не випадково немає довіри до цього органу. Проте я маю довіру до нового керівника, який має кардинально змінити механізми роботи служби», — наголосив Олексій Гончарук.

  Глава Уряду додав, що «країна в досить скрутному становищі, зокрема, через те, що деякі працівники діяли не в інтересах країни».

  «Ставлю новому керівнику чітку задачу. До кінця року позбутися саботажників, корупціонерів і очільників «схематозів». Орган повинен стати відкритим, увесь документообіг має бути максимально оцифрований», — підкреслив Прем’єр-міністр.

  Нагадаємо, рішення про призначення нового Голови Державної служби геології та надр (Держгеонадр) ухвалено в середу, 6 листопада, на засіданні Кабінету Міністрів.

  Роман Опімах має понад 15 років досвіду взаємодії з органами державної влади та роботи зі стратегічного планування і підвищення ефективності процесів у сфері нафтогазової промисловості.

  Зазначимо, що раніше Держгеонадра було передано в підпорядкування Міністерству енергетики та охорони довкілля.

  Прем’єр-міністр Олексій Гончарук представив нового Голову Держгеонадр