• In English
 • Прем’єр-міністр обговорив гуманітарні питання з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 листопада 2020 року о 18:24

  У вівторок, 3 листопада, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером. Сторони серед іншого обговорили питання мінної та піротехнічної безпеки, покращення умов водопостачання на постраждалі території східних областей та вдосконалення порядку надання гуманітарної допомоги.

  Прем’єр-міністр відзначив активну участь Комітету в маркуванні та очищенні територій, забруднених вибухонебезпечними залишками війни. А також подякував за внесок у покращення обізнаності постраждалого населення з питань протимінної безпеки.

  «Україна вживає необхідних заходів для побудови ефективної системи протимінної діяльності. Схвалений у вересні Верховною Радою закон заклав підвалини для її успішної реалізації», — зазначив очільник Уряду.

  Під час зустрічі Денис Шмигаль та Петер Маурер торкнулися теми безперешкодного водопостачання на постраждалі від російської агресії території східних областей України. Глава Уряду відзначив прогрес у питанні стабілізації роботи комунального підприємства «Вода Донбасу», зокрема роль МКЧХ в підготовці проведення його аудиту.

  «Хочу відзначити, що це питання ми два дні тому обговорювали на нараді з Президентом України. І буквально вчора спільно з бюджетним комітетом Верховної Ради розглянули можливість створення окремого рядка в бюджеті для розв’язання цієї проблеми», — сказав Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль також підкреслив, що центральні органи виконавчої влади України готові до обговорення з Комітетом можливих шляхів вдосконалення порядку надання гуманітарної допомоги.

  Прем’єр-міністр подякував МКЧХ за послідовну підтримку України в усіх складних гуманітарних питаннях, за допомогу у відновленні інфраструктури й повноцінного життя громадян на Сході України.

  Денис Шмигаль висловив сподівання, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста й надалі залишатиметься надійний партнером України в подоланні гуманітарних викликів.

  Прем’єр-міністр обговорив гуманітарні питання з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Прем’єр-міністр обговорив гуманітарні питання з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Прем’єр-міністр обговорив гуманітарні питання з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста