• In English
 • Прем’єр-міністр: Новояворівськ та Новий Розділ будуть з теплом
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 листопада 2019 року о 22:27

  Ми пропрацьовуємо всі варіанти вирішення проблем. Люди мають бути в теплі та без боргів.  На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи  ситуацію з опаленням у Новояворівську та Новому Роздолі на Львівщині, де через безвідповідальність приватної компанії-управителя 60 тисяч людей могли залишитись без тепла взимку.

  Ці два міста виявились не готовими до подачі тепла: у трубах немає води, гідравлічні випробування влітку не проводились, працівники ТЕЦ не отримують зарплату вже майже півроку.

  «Чим займалась приватна-компанія управитель весь цей час — з цим мають розібратись відповідні правоохоронні органи. Я не залишу цю ситуацію без контролю та хочу нагадати, що у кожної неспроможності в рішенні проблеми – є ім’я та посада. Все це буде виявлено та отримає належну оцінку і належне покарання.  Представники поліції вже цим займаються», - зазначив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр наголосив, що зараз наше першочергове завдання — терміново забезпечити людей теплом і вирішити питання з виплатою заборгованості працівникам підприємств.

  «Задля цього ми ініціюємо  передачу ТЕЦ в управління компанії групи НАК "Нафтогаз". Це відбуватиметься протягом двох-трьох днів», - зазначив Олексій Гончарук.

   Паралельно спеціалісти перевірятимуть обладнання та усуватимуть технічні неполадки.

  В Новояворівську люди  будуть з теплом в домівках за декілька днів. Ситуація в Новому Роздолі трошки складніша. Там тепломережа не готова до старту.

  Глава Уряду дав доручення протягом щонайбільше п’яти днів підготувати мережу до старту. У ДСНС готові у разі зниження температури забезпечити громадян усім необхідним.

  «Це неприпустимо, коли десятки тисяч людей опинилися сам на сам з проблемою опалення напередодні заморозків, - зазначив Прем’єр-міністр. - Я не хочу чути пояснення, чому щось неможливо зробити.  Хочу бачити результат! Кожен день чекаю від всіх учасників процесу письмову відповідь — що, як і ким зроблено щодо постачання тепла в ці міста».


  Прем’єр-міністр: Новояворівськ та Новий Розділ будуть з теплом Прем’єр-міністр: Новояворівськ та Новий Розділ будуть з теплом