• In English
 • Прем’єр-міністр: Не можна допустити, аби популістські дії зупинили економічне зростання
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 жовтня 2018 року о 12:15

  Недолугі і популістські рішення та дії здатні зупинити економічне зростання України, а допустити цього не можна – навіть у період передвиборчої турбулентності. Про це сказав Прем’єр-міністр України під час засідання Уряду. Однією з тем засідання став аналіз поточної економічної ситуації та ухвалення подальших дерегуляційних ініціатив.

  «Нам важливо мати сильну економіку, щоб вона зростала і ніхто не зміг своїми недолугими популістськими діями зупинити її зростання, - сказав Володимир Гройсман. - За 3,5 року в Україні створено більше 150 промислових об’єктів. В Україну починають приходити нові технології, підприємства. І нам треба динамічно вирішувати ті проблеми, що впливають на недостатній розвиток економіки».

  Глава Уряду наголосив, що вигоду від росту економіки України мають отримувати громадяни. Саме тому все, що зароблятиме економіка, буде інвестовано в нові стандарти життя, в запровадження нових технологій.

  «Ми входимо у політичний етап двох виборів, Президента та Парламенту. Сподіваюсь, у більшості українських політиків жага до політичного виграшу не затьмарить реальність. Ми маємо всі разом працювати на те, щоб Україна стала сильнішою, - зазначив Глава Уряду. – Нам потрібні інвестиції. Ми змінюємо систему державного контролю. Так ми отримаємо контролерів, які будуть дивитися за чіткими параметрами контролю. І так ми забезпечимо нову якість послуг».

  Одночасно, на думку Глави Уряду, Україні потрібна стабільність. «Критично важливим елементом тут є ухвалення проекту Державного бюджету – збалансованого по доходах та видатках. Маємо говорити про стабільне зростання. Працюємо над тим, щоб воно дійшло до кожної родини», - наголосив Прем’єр-міністр.

  Прем’єр-міністр: Не можна допустити, аби популістські дії зупинили економічне зростання