• In English
 • Прем’єр-міністр: Над відновленням енергомереж працює 70 ремонтних бригад, понад 1000 кваліфікованих фахівців
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 листопада 2022 року о 17:36

  Ремонти та заміна пошкодженого обладнання продовжуються. За попередніми оцінками, сума збитків НЕК «Укренерго» через військову агресію росії складає понад 70 млрд грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 22 листопада.

  «Над відновленням енергомереж, пошкоджених російськими ракетами та дронами, працює 70 ремонтних бригад, понад 1000 кваліфікованих фахівців», — зауважив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр також підкреслив, що всю електроенергію наші електростанції зараз виробляють для України й українців. Він наголосив, що держава не продає електроенергію в Європейський Союз із 11 жовтня, коли почалася масована атака на нашу енергосистему.

  Крім того, Глава Уряду пояснив, чому одні міста можуть відключати від електроенергії частіше за інші.

  «Якщо спрощено й коротко, то між станцією, яка виробляє електроенергію, та нашими домівками як кінцевим споживачем є підстанції та мережі, що транспортують електроенергію. Російські терористи б’ють саме по цих об’єктах. Через це інколи неможливо транспортувати велику кількість електроенергії в окремі області чи райони. Тому обмеження відбуваються по країні нерівномірно», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр закликав керуватися лише офіційною інформацією щодо ситуації в енергетиці, яку надають Президент, Уряд, Міністерство енергетики та «Укренерго».

  Прем’єр-міністр: Над відновленням енергомереж працює 70 ремонтних бригад, понад 1000 кваліфікованих фахівців