• In English
 • Прем’єр-міністр: Ми зацікавлені знайти авторитетного партнера для спільного управління ГТС
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 грудня 2018 року о 14:39

  Україна зацікавлена знайти авторитетного партнера для спільного управління газотранспортною системою України з Європейського Союзу чи Сполучених Штатів Америки, адже це світова практика. Про це в інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Я хотів би, щоб ми отримали справжнього сильного гравця на європейському газовому ринку. Тому ми зацікавлені в пошуку серйозного авторитетного партнера для спільного управління газотранспортною системою з Європейського Союзу, Сполучених Штатів, – сказав Володимир Гройсман. – Наші партнери зацікавлені в отриманні газу в Європі, а ми - в забезпеченні обсягів транспортування, тому ми зацікавлені в спільному управлінні».

  Глава Уряду також заперечив ймовірні суперечки у Парламенті щодо такого спільного управління. Саме Парламент, в разі надходження відповідної пропозиції, має схвалити механізм взаємодії. «А чому Парламент має бути проти? Я розумію, що є ті, хто завжди проти. Але якщо ми говоримо про те, що ми сьогодні об’єднуємо зусилля з авторитетним міжнародним партнером зі світовим ім’ям, прекрасною репутацією і створюємо спільне управління, що тут поганого? Весь світ кооперується», – сказав Володимир Гройсман.

  Прем’єр-міністр: Ми зацікавлені знайти авторитетного партнера для спільного управління ГТС