• In English
 • Прем’єр-міністр: Громади продовжать отримувати фінансування для реалізації надважливих інфраструктурних проектів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 лютого 2022 року о 14:37

  Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Громади продовжать отримувати фінансування для реалізації надважливих інфраструктурних проектів. Ідеться про оновлення чи будівництво нових медичних закладів, закладів освіти, культури, спорту, ЦНАП тощо», — зауважив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр наголосив, що фінансуватимуться насамперед ті об’єкти, які покликані забезпечити комфортне середовище всередині громад.

  Прем’єр-міністр: Громади продовжать отримувати фінансування для реалізації надважливих інфраструктурних проектів Прем’єр-міністр: Громади продовжать отримувати фінансування для реалізації надважливих інфраструктурних проектів Прем’єр-міністр: Громади продовжать отримувати фінансування для реалізації надважливих інфраструктурних проектів Прем’єр-міністр: Громади продовжать отримувати фінансування для реалізації надважливих інфраструктурних проектів Прем’єр-міністр: Громади продовжать отримувати фінансування для реалізації надважливих інфраструктурних проектів