• In English
 • Прем’єр-міністр доручив Міністерству енергетики контролювати ситуацію щодо вибуху на газорозподільному пункті в Харківській області
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 жовтня 2020 року о 15:00

  28 жовтня під час чергового засідання Кабінету Міністрів України очільник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков доповів про ситуацію, яка склалася на газорозподільному пункті в селі Березівське Дергачівського району Харківської області.

  За інформацію Міністра, об 11:35 на відповідному газорозподільному пункті стався вибух із послідуючим горінням та частковим руйнуванням. Внаслідок цього вибуху загинуло 2 особи та ще 8 осіб постраждало. О 13:30 пожежу ліквідовано. До ліквідації наслідків від ДСНС залучено 30 осіб персоналу та 7 одиниць техніки. На місці подій також працюють представники Національної поліції. Обставини загоряння наразі з’ясовуються. 

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль висловив співчуття родинам загиблих під час вибуху, а також дав доручення Міністерству енергетики контролювати ситуацію із відновленням інфраструктури, а ДСНС доповідати громадськості щодо ліквідації наслідків цієї події.

  Прем’єр-міністр доручив Міністерству енергетики контролювати ситуацію щодо вибуху на газорозподільному пункті в Харківській області