• In English
 • Прем’єр-міністр доручив голові Дніпропетровської ОДА ініціювати діалог між працівниками та керівництвом «Криворізького залізорудного комбінату»
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 вересня 2020 року о 14:38

  8 вересня на Дніпропетровщині продовжився страйк працівників приватних рудних шахт «Криворізького залізорудного комбінату». За дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля  з метою ознайомлення з ситуацією до Кривого Рогу вилетіла перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Юлія Свириденко.   

  «Оскільки шахти  перебувають у приватній власності, то держава готова допомогти у медіації для розв’язання напруженості на цьому підприємстві. Дав доручення голові Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренку ініціювати тристоронню раду та почати соціальний діалог за участю профспілки, роботодавців і керівництва області. Ми вбачаємо, що результатом такого діалогу буде меморандум, який повинен сприяти покращенню соціального забезпечення гірників та продовженню ефективної роботи підприємства», — підкреслив очільник Уряду. 

  За інформацією профспілки комбінату, а також керівництва Дніпропетровської області, гірники, які зараз залишаються під землею, забезпечені їжею та водою.  

  Довідково 

  Публічне акціонерне товариство «Криворізький залізорудний комбінат» – найбільше приватне підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом. Шахти «Батьківщина», «Жовтнева», «Гвардійська», «Тернівська» — основні структурні підрозділи, що входять до складу комбінату.

  Прем’єр-міністр доручив голові Дніпропетровської ОДА ініціювати діалог між працівниками та керівництвом «Криворізького залізорудного комбінату»