• In English
 • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з канцлером ФРН Ангелою Меркель реалізацію ключових реформ
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 травня 2020 року о 17:05

  Сторони порушили питання медичної реформи, реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. 

  Медична реформа важлива, потрібна і буде продовжена, однак коронавірус вніс свої корективи. На цьому під час відеоконференції з Федеральним канцлером ФРН Ангелою Меркель у вівторок, 12 травня, наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

  «Тому ми зараз думаємо над можливим коригуванням деяких аспектів реформи. У цьому питанні ми будемо орієнтуватися, в тому числі, й на німецьку медичну систему, яка в умовах сьогодення найкраще в Європі відреагувала на виклики», – зазначив Денис Шмигаль. 

  Ангела Меркель у свою чергу запропонувала підтримку в цьому процесі та визначила спеціального радника, що буде надавати консультативну допомогу. 

  Денис Шмигаль наголосив, що реформа децентралізації перебуває на фінальній стадії. Прем’єр-міністр нагадав, що з 1400 запланованих до створення об’єднаних територіальних громад – 1060 вже сформовано. На кожному засіданні Уряд затверджує перспективні плани областей.

  «Основне завдання Уряду – створити потужне місцеве самоврядування та сучасну систему органів виконавчої влади. Більшість українців підтримують цю реформу і ми не звернемо з цього шляху. У жовтні мають відбутися вибори вже на основі нового територіально-адміністративного устрою», – наголосив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з канцлером ФРН Ангелою Меркель реалізацію ключових реформ Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з канцлером ФРН Ангелою Меркель реалізацію ключових реформ