• In English
 • Прем’єр-міністр зустрівся з очільницею МЗС Латвії
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 квітня 2024 року о 18:50

  У Києві, 26 квітня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра закордонних справ Латвії Байбу Браже.

  Очільник українського Уряду привітав колегу з призначенням на посаду й відзначив, що її перший закордонний візит в Україну цінний для нас.

  Сторони зосередили увагу на ключових темах: продовження підтримки, зокрема військової, інтеграція нашої держави в ЄС і НАТО, посилення санкцій та конфіскація російських активів. 

  «Латвія у координації з Україною продовжить посилено працювати з партнерами щодо цих важливих тем», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр подякував Латвії за перший прецедент щодо конфіскації російських активів — націоналізацію Будинку москви в Ризі, а також за підтримку Формули миру Президента України.

  Також урядовці обговорили питання інфраструктури й логістики, зокрема проект Rail Baltica.

  Денис Шмигаль висловив щиру вдячність латвійському Уряду та народу за високий рівень підтримки від початку повномасштабного вторгнення.

  Прем’єр-міністр зустрівся з очільницею МЗС Латвії Прем’єр-міністр зустрівся з очільницею МЗС Латвії Прем’єр-міністр зустрівся з очільницею МЗС Латвії Прем’єр-міністр зустрівся з очільницею МЗС Латвії Прем’єр-міністр зустрівся з очільницею МЗС Латвії Прем’єр-міністр зустрівся з очільницею МЗС Латвії