• In English
 • Прем’єр-міністр зустрівся в Києві з Президенткою Європейського парламенту
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 травня 2024 року о 19:50

  У Києві, 9 травня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Президенткою Європейського парламенту Робертою Мецолою.

  Очільник українського Уряду подякував за ініціативи на підтримку України. Зокрема, за схвалення програми Ukraine Facility на суму 50 млрд євро та за продовження автономних торговельних преференцій для України.

  «Це матиме значний позитивний ефект для нашої економіки», — зауважив Прем’єр-міністр.

  Сторони обговорили низку актуальних тем: від євроінтеграції до конфіскації російських активів. Також торкнулися Формули миру Президента України та ролі ЄС в її реалізації.

  Денис Шмигаль наголосив на важливості початку переговорів про вступ України в ЄС до кінця червня. Та висловив сподівання, що Європейський парламент і надалі непохитно підтримуватиме нашу країну.

  Прем’єр-міністр зустрівся в Києві з Президенткою Європейського парламенту Прем’єр-міністр зустрівся в Києві з Президенткою Європейського парламенту Прем’єр-міністр зустрівся в Києві з Президенткою Європейського парламенту Прем’єр-міністр зустрівся в Києві з Президенткою Європейського парламенту Прем’єр-міністр зустрівся в Києві з Президенткою Європейського парламенту Прем’єр-міністр зустрівся в Києві з Президенткою Європейського парламенту