• In English
 • Прем'єр-міністр України та заступник Держсекретаря США обговорили виклики, пов'язані з війною росії проти України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 січня 2023 року о 19:59

  Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль 16 січня провів зустріч із делегацією високопосадовців Сполучених Штатів на чолі із заступницею Державного секретаря Венді Шерман.

  Сторони обговорили ключові виклики, пов'язані з війною росії проти України. Зокрема підтримку людей, які постраждали внаслідок війни, відновлення енергетики після обстрілів, фінансову підтримку.

  Глава Уряду зазначив, що Україна розраховує на допомогу США у відновленні. Адже насамперед кошти будуть спрямовані на відбудову житла людей.

  Прем'єр-міністр подякував Уряду США за вагому й відчутну підтримку України в боротьбі з ворогом.

  Прем'єр-міністр України та заступник Держсекретаря США обговорили виклики, пов'язані з війною росії проти України Прем'єр-міністр України та заступник Держсекретаря США обговорили виклики, пов'язані з війною росії проти України Прем'єр-міністр України та заступник Держсекретаря США обговорили виклики, пов'язані з війною росії проти України Прем'єр-міністр України та заступник Держсекретаря США обговорили виклики, пов'язані з війною росії проти України Прем'єр-міністр України та заступник Держсекретаря США обговорили виклики, пов'язані з війною росії проти України