• In English
 • Прем’єр-міністр України провів зустрічі з міністрами Федерального Уряду Німеччини
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 жовтня 2022 року о 21:21

  Під час робочого візиту в Берлін 24 жовтня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з Віце-канцлером, Федеральним міністром економіки та захисту клімату Німеччини Робертом Габеком, а також із Федеральним міністром економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свеньєю Шульце.

  З Віце-канцлером Глава українського Уряду обговорив спільну реакцію у відповідь на обстріли росією енергетичної інфраструктури України. На думку Прем’єр-міністра України, постачання Німеччиною систем ППО допоможе захистити небо й людей від чергових терористичних актів росії.

  Сторони також порушили питання щодо ситуації на Запорізькій АЕС та Каховській ГЕС. Денис Шмигаль закликав партнерів організувати моніторингову місію ООН і ЄС для недопущення провокацій з боку ворога. Прем’єр-міністр України подякував ФРН за підтримку запроваджених санкцій та висловив очікування щодо швидкого затвердження 9-го пакета.

  Під час зустрічі з Федеральним міністром економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свеньєю Шульце Прем’єр-міністр України запросив ФРН долучатися до фінансування програм підтримки малого й середнього бізнесу. За його словами, це дозволить створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджету.

  Денис Шмигаль і Свенья Шульце також обговорили фінансову підтримку для швидкого відновлення та технічну допомогу партнерів у проходженні зимового періоду.

  Прем’єр-міністр України провів зустрічі з міністрами Федерального Уряду Німеччини Прем’єр-міністр України провів зустрічі з міністрами Федерального Уряду Німеччини Прем’єр-міністр України провів зустрічі з міністрами Федерального Уряду Німеччини Прем’єр-міністр України провів зустрічі з міністрами Федерального Уряду Німеччини Прем’єр-міністр України провів зустрічі з міністрами Федерального Уряду Німеччини