• In English
 • Прем’єр-міністр: Розраховуємо на подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 листопада 2023 року о 17:46

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Віце-президентом Європейської комісії з питань цінностей та прозорості Вєрою Юровою, яка перебуває в Києві з робочим візитом.

  «Попри повномасштабну війну, Україна продовжує реформи, необхідні для інтеграції в Європейський Союз. Вже найближчим часом ми налаштовані завершити виконання законодавчих кроків, визначених у Звіті Єврокомісії в рамках Пакету розширення», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр відзначив, що рішення про відкриття переговорів з Україною щодо вступу в ЄС має вирішальне значення, зокрема в контексті відбудови нашої країни.

  Окремим питанням сторони проговорили відповідальність агресора за злочини в Україні.

  «Розраховуємо на нашу подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів. Принцип «росія заплатить» повинен втілитись у життя вже наступного року», — зазначив Денис Шмигаль і наголосив також на необхідності створення спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності керівництва російської федерації.

  Очільник Уряду підкреслив, що Україна цінує високий рівень підтримки Єврокомісії та налаштована поглиблювати двосторонню співпрацю.

  Прем’єр-міністр: Розраховуємо на подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів Прем’єр-міністр: Розраховуємо на подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів Прем’єр-міністр: Розраховуємо на подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів Прем’єр-міністр: Розраховуємо на подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів Прем’єр-міністр: Розраховуємо на подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів Прем’єр-міністр: Розраховуємо на подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів