• In English
 • Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 грудня 2023 року о 12:35

  З нагоди Дня енергетика Прем’єр-міністр Денис Шмигаль спільно з Президентом України Володимиром Зеленським взяв участь у церемонії нагородження працівників енергетичної галузі. У заході також взяли участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та Міністр енергетики Герман Галущенко.

  «Енергетики — незламні, невтомні, сильні люди. Ваша лінія боротьби — друга після фронту. У режимі 24/7, під ударами ракет та дронів, у будь-яку погоду та пору року, за будь-яких умов та обставин ви творите справжні дива. Аби світло й тепло було в кожній домівці, на кожному підприємстві, в кожному місті та кожному селі. Дякую всім енергетикам за вашу стійкість, героїзм та професіоналізм. Здоров’я, успіхів, злагоди вашим родинам», — сказав Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд підтримуватиме й розбудовуватиме енергетичну галузь. Зокрема, розповів про пріоритети відновлення за принципом «краще, ніж було» та основні напрямки розвитку галузі в майбутньому.

  Під час заходів Президент України вручив працівникам енергетичної галузі Державні нагороди України.

  Прем’єр-міністр також нагородив енергетиків почесними грамотами Кабінету Міністрів України.

  Присутні вшанувати хвилиною мовчання працівників енергетичної сфери, які загинули, виконуючи професійний обов’язок.

  Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом Прем’єр-міністр привітав енергетиків із професійним святом