• In English
 • Прем’єр-міністр: Навіть попри важку виснажливу війну, Україна залишається одним із гарантів глобальної продовольчої безпеки
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 березня 2024 року о 18:27

  У більшості регіонів розпочалася третя посівна кампанія за час повномасштабної війни. Засіяно 68 тисяч гектарів зернових і зернобобових культур. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Минулого року аграрії засіяли ярими культурами 12,75 млн га. Очікуємо, що цьогоріч посівні площі не зменшаться. Це важливо для посилення нашої економіки, для української та світової продовольчої безпеки», — підкреслив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд продовжує ініційовану Президентом Володимиром Зеленським програму Grain from Ukraine. Нещодавно 7,6 тисячі тонн українського борошна прибуло до Судану, 26 тисяч тонн відправлено до Нігерії. Ще раніше Сомалі, Ефіопія, Кенія та Ємен отримали продовольчу підтримку від України.

  «Навіть попри важку виснажливу війну, Україна залишається одним із гарантів глобальної продовольчої безпеки», — наголосив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр: Навіть попри важку виснажливу війну, Україна залишається одним із гарантів глобальної продовольчої безпеки