• In English
 • Прем’єр-міністр і Спецпредставниця США обговорили відновлення й точки зростання економіки України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 жовтня 2023 року о 19:57

  У Києві, 16 жовтня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Спеціальної представниці США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер.

  Сторони зосередили увагу на точках зростання українського ВВП: переробка в агросекторі, енергетика, ВПК, будівельна галузь, IT, машинобудування. Також торкнулися питання розмінування та спільних програм підтримки бізнесу в Україні.

  «Український експорт — ключова складова зростання економіки. Працюємо над розширенням експортних можливостей та функціонуванням Чорноморського зернового коридору. В цьому контексті важлива ефективна система страхування воєнних ризиків. Координуємо роботу спільно з американськими партнерами», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль і Пенні Пріцкер також проговорили джерела фінансування відновлення України. Глава Уряду наголосив, що агресор має заплатити за завдані збитки. Сторони порушили питання використання заморожених російських активів. Прем’єр-міністр подякував США за вагому фінансову підтримку.

  Як зауважив Денис Шмигаль, Україна створює сприятливі умови для іноземного бізнесу: «Впроваджуємо реформи, інвестиційний супровід, індустріальні парки, проекти ДПП та концесії. Маємо успішні кейси в енергетичній співпраці між «Енергоатомом» та Westinghouse».

  Прем’єр-міністр запросив американські компанії розвивати свій бізнес в Україні.

  Прем’єр-міністр і Спецпредставниця США обговорили відновлення й точки зростання економіки України Прем’єр-міністр і Спецпредставниця США обговорили відновлення й точки зростання економіки України Прем’єр-міністр і Спецпредставниця США обговорили відновлення й точки зростання економіки України Прем’єр-міністр і Спецпредставниця США обговорили відновлення й точки зростання економіки України Прем’єр-міністр і Спецпредставниця США обговорили відновлення й точки зростання економіки України Прем’єр-міністр і Спецпредставниця США обговорили відновлення й точки зростання економіки України Прем’єр-міністр і Спецпредставниця США обговорили відновлення й точки зростання економіки України Прем’єр-міністр і Спецпредставниця США обговорили відновлення й точки зростання економіки України