• In English
 • Прем’єр-міністр дав завдання прискорити розробку документів, необхідних для повернення військових до цивільного життя
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 березня 2023 року о 09:54

  Концепцію повернення військовослужбовців до цивільного життя обговорили в Уряді під час наради щодо реалізації ветеранської політики під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

  «Повернення військових із фронту та їхня подальша адаптація — нагальне питання, розв’язання якого необхідно забезпечити вже зараз. Сьогоднішні наші захисники мають знати, що завтра їх удома чекатимуть: комфортні умови для життя, роботи, реабілітації, освіти й подальшого розвитку», — підкреслив Прем’єр-міністр.

  Як зазначив Глава Уряду, в Кабінеті Міністрів напрацьовують стратегію, яка включатиме такі ключові напрями:

  - забезпечення економічної свободи

  - забезпечення житлом

  - соцдопомога й адаптація

  - освітні послуги

  - медичні послуги

  Учасники наради заслухали пропозиції Мінветеранів, Мінекономіки, Мінсоцполітики, МОЗ та МОН.

  Прем’єр-міністр дав завдання міністерствам прискорити розробку та подачу постанов і законопроектів, необхідних для подальшої адаптації в цивільному житті українських військових.

  На нараді були присутні Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки Юлія Свириденко, Віце-прем’єр-міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна, Міністр соціальної політики Оксана Жолнович, Міністр фінансів Сергій Марченко, Міністр освіти і науки Оксен Лісовий, представники Міністерство оборони, Міністерства цифрової трансформації, народні депутати.

  Прем’єр-міністр дав завдання прискорити розробку документів, необхідних для повернення військових до цивільного життя Прем’єр-міністр дав завдання прискорити розробку документів, необхідних для повернення військових до цивільного життя Прем’єр-міністр дав завдання прискорити розробку документів, необхідних для повернення військових до цивільного життя Прем’єр-міністр дав завдання прискорити розробку документів, необхідних для повернення військових до цивільного життя Прем’єр-міністр дав завдання прискорити розробку документів, необхідних для повернення військових до цивільного життя Прем’єр-міністр дав завдання прискорити розробку документів, необхідних для повернення військових до цивільного життя