• In English
 • Представники Національного університету оборони України відвідали Естонський національний коледж оборони у місті Тарту
  Міністерство оборони України, опубліковано 09 березня 2018 року о 15:13

  В ході офіційного візиту до Естонської Республіки делегація НУОУ імені Івана Черняховського на чолі з начальником університету генерал-лейтенантом Анатолієм Сиротенком відвідала Естонський національний коледж оборони, розташований у м. Тарту.

  Комендант коледжу полковник Енно Мьотс презентував представникам України структуру навчального закладу, основні аспекти організації освітнього процесу, особливості підготовки кадетів та офіцерів.

  Також українську делегацію ознайомили з структурою естонської військової освіти та специфікою кар’єрного зростання офіцерів у Збройних Силах Естонії.

  Представники університету відвідали навчальні класи, спортивні зали, бібліотеку, ознайомилися з особливостями життя та побуту офіцерів та кадетів.

  Зустріч пройшла у цікавій діловій атмосфері поваги та взаєморозуміння. Сторони висловили зацікавленість до продовження співпраці в питаннях підготовки військових фахівців.