• In English
 • Представники Держспецзв'язку вперше взяли участь у кібернавчаннях Cyber Flag

  Фахівці Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, а також Міністерства оборони України взяли участь у щорічних кібернавчаннях Cyber Flag 21, які проводять у США. Поїздка стала можливою завдяки ініціативі та сприянню Президента України Володимира Зеленського та США. До організації та підготовки заходу був залучений Офіс Президента спільно з представниками посольств України в Сполучених Штатах Америки та США в Україні.

  Cyber Flag ‒ це система колективної безпеки у кіберпросторі, створена задля поліпшення можливостей з виявлення, синхронізації та спільного реагування на змодельовані шкідливі дії в кіберпросторі, націлені на критично важливу інфраструктуру та ключові ресурси. Проект створений за ініціативи США із залученням міжнародних партнерів Штатів: Канади, Великої Британії, Данії, Франції, Естонії тощо.

  Для України участь у Cyber Flag є одним із кроків доєднання до міжнародної спільноти в галузі кіберзахисту. Навчання проводили 18-19 листопада на онлайн-платформі «Стійке середовище для кібертренувань» (Persistent Cyber Training Environment, PCTE), яка перебуває під операційним управлінням сухопутних військ Збройних сил США.

  У 2021 році Україна суттєво поглиблювала співпрацю з НАТО за напрямком кібербезпеки.

  Нагадаємо, що від 15 по 19 листопада у Києві проходить організований Держспецзв’язку Національний хакатон із кіберзахисту у форматі хакатонів NATO TIDE Hackathon.