• In English
 • Представники Держфінмоніторингу взяли участь у 26-му Пленарному засіданні Егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки
  Державна служба фінансового моніторингу України, опубліковано 05 липня 2019 року о 14:34

  У період з 30 червня по 4 липня представники Держфінмоніторингу взяли участь у засіданнях Робочих груп та 26-му Пленарному засіданні Егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки (ПФР) у м. Гаага, Нідерланди. У засіданні взяли участь понад 450 делегатів 158 ПФР країн світу.

  У ході зазначених засідань затверджено ряд важливих проектів, у тому числі тих, в яких бере участь Держфінмоніторинг, зокрема Звіт Егмонтської групи щодо проекту «Інструменти та практики ПФР для розслідування відмивання доходів від корупції», в рамках якого було також розроблено «Список індикаторів Егмонтської групи для справ, пов’язаних з корупцією, з погляду ПФР».

  Згодом публічна частина цього звіту буде поширена Держфінмоніторингом серед відповідних суб’єктів державного та первинного фінансового моніторингу та правоохоронних органів.

  В рамках даного проекту також відбувся операційний тренінг для учасників засідання, у ході якого представник України розповів про можливості використання Списку індикаторів під час аналітичної роботи представниками ПФР, інших державних органів та приватного сектору. Держфінмоніторинг є одним з керівників команди даного проекту.

  Окрім цього, було затверджено інші проекти, в яких брав участь Держфінмоніторинг, зокрема: «Професійні фасилітатори з відмивання коштів», «Посібник для співпраці з митними органами», «Торгівля людьми та пов'язані незаконні фінансові потоки».

  Під час Пленарного засідання також відбулося обговорення питання публічної співпраці (співпраці між державними органами) усіма зацікавленими сторонами, а також затвердження інших проектів та ініціатив 4 робочих груп.