• In English
 • Представлено «Абетку для директора», покликану сприяти побудові системи забезпечення якості освіти у навчальних закладах
  Державна служба якості освіти України, опубліковано 20 серпня 2019 року о 18:26

  Представлено «Абетку для директора», покликану сприяти побудові системи забезпечення якості освіти у навчальних закладах.

  «Це уніфікований документ, який дає відповідь на запитання, як побудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти. Ми хочемо, щоб цю відповідь почули не тільки колективи закладів освіти, а й об’єднані територіальні громади, органи місцевого самоврядування, засновники закладів освіти, адже за законом вони також відповідальні за якість освіти в регіоні. І ось у цьому питанні ми всі є партнерами, колегами, друзями», – зауважив Руслан Гурак, Голова Державної служби якості освіти України, під час Всеукраїнської серпневої конференції «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи» 19 серпня 2019 року.

  «Абетка для директора» – це рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти, розроблені з огляду на вимоги та критерії, означені в Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

  Методичні рекомендації підготовлені в рамках проекту «Розроблення системи забезпечення якості для шкільної освіти» за підтримки проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE).

   Ознайомитися з «Абеткою для директора» можна на офіційному вебсайті Державної служби якості освіти України за посиланням: https://bit.ly/2Mquqwe