• In English
  • Потрібно прибрати політику і популізм з питань підготовки до опалювального сезону, - Геннадій Зубко
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 21 червня 2019 року о 13:58

    Дуже важливо в нинішній турбулентний період виборчої кампанії прибрати політику і популізм з питань підготовки регіонів до нового опалювального сезону 2019-2020 рр. І в першу чергу говорити про комплексність заходів щодо технічної підготовки, регламентних робіт, фінансових взаєморозрахунків і найголовніше – забезпечення сталого проходження наступного опалювального сезону. На цьому на селекторній нараді щодо підготовки до нового опалювального сезону наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

    «Старт нового опалювального сезону припадає на період формування нової коаліції у Парламенті та нового Уряду. Всі ці політичні баталії не повинні вплинути на вчасний запуск опалювального сезону. А для цього всі повинні вже зараз вести всю необхідну підготовчу роботу, повністю прибравши з неї політику», – зазначив Геннадій Зубко.

    Віце-прем’єр-міністр ще раз підкреслив, що підготовка до опалювального – це планова робота з чіткими зонами відповідальності: місцевого самоврядування, ОДА, підприємств ТКЕ і комунальних служб.