• In English
 • Посилюємо кіберзахист: Google надає українським держслужбовцям 5 тисяч ключів безпеки для захисту облікових записів
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 16 січня 2024 року о 17:45

  Під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі команда Мінцифри зустрілася з керівництвом Google — Віце-президентом з питань міжнародних справ та суспільної політики Караном Бхатія, Віце-президенткою з питань взаємодії з органами державної влади та державної політики Аннет Кробер-Ріель і Президентом Google Cloud у регіонах Європи, Близького Сходу та Африки Тара Бреді. Під час зустрічі компанія анонсувала, що продовжить співпрацю з Україною у сфері кібербезпеки. Зокрема, у 2024 році надасть 5 тисяч ключів безпеки для захисту облікових записів українських урядовців.

  Також команда Мінцифри разом з керівництвом Google провела в Давосі круглий стіл, щоб привернути увагу провідних експертів до України, продемонструвати новаторський підхід нашої країни до цифрової трансформації та прискорити інноваційну стратегію.

  «Ми вже маємо багаторічний досвід співпраці з Google. Технологічна компанія підтримує проекти Мінцифри й забезпечує захист цифрової інфраструктури, що надважливо в умовах повномасштабної війни. Зокрема, разом з Google ми запустили курси з кібербезпеки та штучного інтелекту, компанія підтримує українські стартапи й надає 50 000 ліцензій Workspace для Уряду. Тепер компанія надає ще 5 тисяч ключів безпеки для урядовців. Це сигнал про подальшу підтримку й допомогу Україні», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  Ключі безпеки від Google — це інноваційне рішення, яке дасть змогу значно посилити безпеку облікових записів, захистити критичні операції та гарантувати безпеку громадян у цифровому просторі. Пристрої замінюють традиційні паролі фізичною перевіркою. Такий інструмент не дасть змоги іншим користувачам отримати доступ до інформації, окрім власника облікового запису.

  Окрім цього, Google також планує проводити навчання та тренінги, щоб українські урядовці навчилися користуватися цими пристроями й ефективно використовувати весь функціонал. Також Google та український Уряд працюватимуть над спільними семінарами з кібербезпеки, щоб обмінюватися передовим досвідом і розробляти нові стратегії для захисту даних.