• In English
 • Послуга реєстрації місця проживання онлайн стане доступною для власників паспортів у формі книжки, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 листопада 2021 року о 14:35

  Уряд затвердив із доопрацюванням експериментальний проект щодо можливості людям із паспортами у формі книжки здійснювати реєстрацію місця проживання в електронній формі за допомогою порталу Дія. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Послуга реєстрації місця проживання онлайн стане доступною для тих українців, які мають паспорти у формі книжки. Наразі відповідна послуга вже доступна для власників ID-карток», — зазначив Денис Шмигаль.

  Крім того, очільник Уряду повідомив, що іноземці в Україні також зможуть користуватися електронними послугами. Запровадження відповідного експериментального проекту Кабінет Міністрів підтримав 10 листопада.

  «Завдяки цьому рішенню у Дії з’явиться посвідка на тимчасове або постійне проживання. Усе працюватиме за аналогією до електронного паспорту, але натомість відображатиметься інформація з посвідки іноземця», — зауважив Прем’єр-міністр.

  За словами Дениса Шмигаля, такий експериментальний проект дасть можливість зробити перебування іноземних громадян на території України більш комфортним і зручним, а також покращить імідж нашої країни як відкритої та сучасної держави.

  Послуга реєстрації місця проживання онлайн стане доступною для власників паспортів у формі книжки, — Денис Шмигаль Послуга реєстрації місця проживання онлайн стане доступною для власників паспортів у формі книжки, — Денис Шмигаль