• In English
 • Популяризуємо донацію крові, щоб рятувати людські життя, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 05 лютого 2021 року о 14:39

  Сьогодні, 5 лютого – День донора крові у Міністерстві інфраструктури. У рамках цієї ініціативи працівники Мінінфраструктури, Укртрансбезпеки, Державіаслужби, Галузевого центру цифровізації та кібербезпеки скористалися процедурою виїзного забору крові у стінах відомства та стали донорами крові.

  «Сьогодні наші працівники донатували кров, яка допоможе 100 важкохворим. За даними ВООЗ, норма здачі крові донорами у розвинених країнах на 1000 жителів складає 33 донації на рік. В Україні цей показник втричі менший – всього 11 донацій. Більше того, 90% потенційних донорів, які сьогодні можуть здавати свою кров, чомусь цього не роблять. А 70% донорів, за статистикою, здають її лише один раз у житті. Сьогоднішньою ініціативою ми хочемо вкотре привернути увагу громадян до цього важливого питання і нагадати, що допомагати людям – це просто», - наголосив очільник Міністерства Владислав Криклій.

  За його словами, такі акції є актуальними особливо зараз, в період пандемії, коли кількість донорів у зв’язку з COVID-19 в Україні зменшується. «Кожні кілька секунд у світі хтось потребує крові. Тому донори, які добровільно і регулярно здають свою кров, рятують мільйони життів щороку», - підкреслив Владислав Криклій.

  Забір крові у Міністерстві проводив Київський обласний центр служби крові.

  Щоб здати донорську кров на підприємстві, необхідно:

  1. Провести опитування серед колег-бажаючих стати донорами (в залежності від потенційної кількості донорів формуватиметься склад виїзної бригади).

  2. Написати листа на kockrovi@ukr.net або за адресою: Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради “Київський обласний центр служби крові” б-р Олександрійський 171, м. Біла Церква, 09119.

  3. Обговорити та узгодити день і умови проведення Дня донора.

  За додатковою інформацією про донорство, умови здачі донорської крові, протипоказання до здійснення донорської функції, а також вимоги до оформлення місця забору на підприємстві звертайтеся за телефонами: +38 045 63 45 102, +38 098 639 30 76 або +38 063 532 78 86.