• In English
 • Попередження громадянам України у зв'язку зі спалахом епідемії холери у Республіці Кенія
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 21 лютого 2018 року о 16:06

  У зв’язку зі спалахом холери у кенійських провінціях Tharaka Nithi (26 випадків), Busia (16 випадків), Meru (14 випадків), Garissa (6 випадків) та Siaya (4 випадки) Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України, які планують свої подорожі за кордон, утриматися від відвідання цих провінцій до нормалізації епідеміологічної ситуації.

  Тим громадянам, які перебувають у Республіці Кенія, рекомендуємо виявляти особливу обачність та дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади, медичних та інших компетентних служб.

  У разі виявлення захворювання, громадянам України потрібно негайно звернутися до медичних установ для отриманням допомоги.

  У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до Посольства України у Республіці Кенія за номером телефону: (+254) 733-366-366, на адресу електронної пошти: emb_ke@mfa.gov.ua або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.