• In English
 • Понад 800 тис. грн надійшло до бюджетів Житомирщини за результатами земельних торгів, проведених цьогоріч

  За результатами електронних земельних торгів, організованих цього року Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області, інвесторам передано в оренду 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 290,13 гектара.

  Ділянки, що розташовані на території Андрушівського, Коростишівського, Лугинського, Малинського та Черняхівського районів, передано в користування терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Стартовий розмір річної плати за користування земельними ділянками був встановлений на рівні 8% від нормативної грошової оцінки. Найбільше під час торгів зросла вартість оренди земельної ділянки на території Любимівської сільської ради Андрушівського району Житомирської області площею 36,80 га, де стартова ціна піднялася до 43,76% від нормативної грошової оцінки та становила 120,93 тис. гривень.

  За підсумками електронних земельних торгів, проведених з початку 2019 року, розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 345,02 тис. грн до 833,74 тис. гривень. Кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих громад Житомирської області.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».